У Національній академії Держприкордонслужби відзначили 28-у річницю проголошення Незалежності України

Сьогодні, 24 серпня на Польовому навчальному центрі Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького,  відбулися заходи з нагоди 28-ї річниці проголошення Незалежності України.

Нагадаємо, що День Незалежності України — державне свято України, яке відзначається щороку 24 серпня на честь ухвалення Верховною Радою УРСР Акта проголошення незалежності України, що заведено вважати датою створення держави Україна в її сучасному вигляді.

Захід відбувся за участі начальника табірного збору полковника Валерія Кухара.

На початку урочистостей з нагоди Дня Незалежності України курсантам першого курсу набору 2019 року, які на теперішній час проходять початкову військово-прикордонну практичну підготовку, зачитали привітання Голови Державної прикордонної служби України полковника Сергія Дейнеко.

28-років український народ має можливість власноруч творити власне майбутнє та бути господарем на своїй землі.

Спокій і мирне життя громадян країни забезпечується в першу чергу непорушністю її кордонів, завдяки ефективній системі протидії зовнішній агресії та гібридним методам її ведення.

     Самовідданість та патріотизм прикордонників у захисті незалежності, нашої батьківщини є прикладом вірності присязі та незламної волі до перемоги.

          Щодня ціною власного життя на Сході нашої країни прикордонники зі зброєю в руках відстоюють незалежність, демонструють свою мужність та героїзм.

     Ми маємо пам’ятати кожного з героїв, які віддали своє життя за свободу і незалежність України. Вічна їм слава!

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували всіх тих, хто віддав своє життя за свободу і незалежність України.

По завершенню заходу, Валерій Васильович побажав усім присутнім міцного здоров’я, сімейного щастя, добра і злагоди, успіхів у службі і праці на благо нашої Батьківщини!

Після завершення урочистих заходів для присутніх відбувся святковий концерт.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.