У Національній академії Держприкордонслужби відбулася урочиста посвята у студенти

Сьогодні в Національній академії Державної прикордонної служби України,  відбулось вже традиційне свято — посвята у студенти. Майже 100 осіб поповнили нашу дружню студентську родину.

Привітати першокурсників прийшли батьки та рідні, керівництво академії та іноземні гості.

Ректор Національної академії Державної прикордонної служби імені Богдана Хмельницького, генерал-майор Олег Шинкарук привітав  всіх з початком нового навчального року та звернувся до першокурсників: « Вам поталанило стати студентами елітного закладу вищої освіти — Національної академії Державної прикордонної служби імені Богдана Хмельницького, історія якої становить вже понад чверть століття. Академія визнана не тільки в Україні, а і далеко за її межами, зокрема в країнах Євросоюзу» та побажав студентам успіхів у навчанні, здоров’я, творчої наснаги та здійснення мрій.

На захід завітала делегація з Польщі: ректор Вищої школи міжнародних стосунків та суспільної комунікації Міхаль Голось та асистент ректора  Едіта Контек.

На заході студентам презентували нову програму «подвійного диплома», яка надасть можливість студентам Національної академії одночасно отримати два дипломи, один з яких європейського зразка. Також, серед переваг такої програми знайомство з культурою та людьми з іншої країни, безкоштовне вивчення іноземної мови, підвищення рівня конкурентоспроможності при працевлаштуванні.

Академія щиро вітає студентів з отриманням студентських квитків та початком нового життєвого етапу.  Бажаємо успіхів на шляху до професійного та особистісного розвитку!