У Національній академії Держприкордонслужби підбили підсумки освітньої діяльності за 2018-2019 навчальний рік

Сьогодні в Національній академії Державної прикордонної служби імені Богдана Хмельницького  пройшло розширене засідання вченої ради з метою підбиття підсумків освітнього процесу академії за 2018-2019 навчальний рік та визначення завдань на новий навчальний рік.

У заході взяли участь керівний склад та науково-педагогічний персонал академії.

На початку заходу присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв, які віддали життя за незалежність України.

Ректор академії генерал-майор Олег Шинкарук привітав присутніх з початком нового навчального року, побажав особистого та колективного зростання, та зазначив, що цей рік починається в умовах реформ у всіх сферах діяльності.

У своїй промові ректор констатував, що колектив академії виконав поставлені завдання та чітко дотримувався пріоритетів, визначених Стратегією розвитку Національної академії до 2021 року. Було зазначено, що влітку цього року вирішувалась низка важливих завдань, необхідних для розвитку академії — удосконалення навчально-матеріальної бази та проведення вступної кампанії. Щодо розвитку навчально-матеріальної бази, то на сьогодні придбано комплект ЛАЗЕРТАГ, автомобільний тренажерний комплекс, обладнання для багатоцільового лінгафонного кабінету та класу кібербезпеки. Також в академії реалізується проект побудови сучасного футбольного стадіону.

З приводу вступної кампанії було зазначено, що у 2019 році академія в повному обсязі виконала державне замовлення.

На заході були поставлені завдання на наступний 2019-2020 навчальний рік, серед яких: завершення процедури підтвердження статусу національного закладу вищої освіти; підготовка та акредитація нових освітньо-професійних програм; впровадження в освітній процес нової Стратегії інтегрованого управління кордонами до 2025 року; проведення низки всеукраїнських наукових конференцій та інші.

Підсумовуючи свій виступ, ректор подякував усьому науково-педагогічному складу, начальникам факультетів та кафедр, відділів і служб та зазначив, що попри те, що зроблено дуже багато, треба зробити ще більше. «Упевнений, спільними зусиллями ми досягнемо нових звершень і перемог, втілимо в життя всі наші задуми і плани», — підкреслив Олег Шинкарук.

На завершення підбиття підсумків, кращі прикордонники академії були відзначені подяками та почесними грамотами.