У Національній академії Держприкордонслужби урочисто розпочато новий 2019-2020 навчальний рік

Сьогодні, 2 вересня, урочисто було розпочато новий навчальний рік у  Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.

З нагоди цього на плацу відбулось особлива подія — посвята в курсанти першого курсу набору 2019 року.

Близько 400 осіб поповнили лави академії отримавши сьогодні свої перші, курсантські погони та зелені берети. Адже берет є, офіційно головним убором військової форми прикордонника. Вручається в порядку проходження військо-прикордонної підготовки і являється предметом гордості  Державної прикордонної служби України.

В урочистих заходах взяли участь керівництво закладу, науково-педагогічний склад, військовослужбовці та персонал академії.

Свято розпочалося з підняття Державного Прапора України та виконання Державного Гімну.  Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих прикордонників.

 З привітальним словом до першокурсників звернувся ректор Національної академії генерал-майор Олег Шинкарук. Він побажав їм успіхів в навчанні, з легкістю опановувати прикордонну науку, успішно крокувати військовим шляхом та з гідністю носити свої погони.

Перед цим майбутні офіцери-прикордонники провели місяць на польовому навчальному центрі Національної академії, де  здобували нові теоретичні знання та практичні уміння з вогневої, стройової, фізичної, гуманітарної та інших напрямків  підготовки.

Бажаємо новоспеченим курсантам натхнення та наполегливості у навчанні та впевнено крокувати до офіцерських зірок!