Завершено черговий курс з практичних аспектів протидії корупційним злочинам – запобігання корупції

У період з 9 по 13 та з 9 по 13 вересня 2019 року, з персоналом підрозділів забезпечення внутрішньої та власної безпеки Держприкордонслужби України польськими експертами в Національній академії було проведено два курси на тему «Практичні аспекти протидії корупційним злочинам – запобігання корупції», у рамках проекту «Посилення Державної прикордонної служби України з питань протидії транскордонній злочинності».

Курс було підготовлено та проведено польськими експертами, які представляли Навчальний центр прикордонної варти Республіки Польщі м.Кентшин: підполковниками Анджейєм Бєрнацьким та Даріушом Навроцьким. Переклад на українську мову здійснювала перекладач – Ізабелла Лєсік.

Теми, представлені в ході курсу були зосереджені на прагматичній концепції боротьби з корупцією в прикордонній службі з особливим акцентом на тактичні фактори, які спрямовані на виявлення покарань за продажність, хабарництво, платну протекцію та зловживання службовими посадами з метою отримання неправомірних переваг та вигод працівниками прикордонної служби.

Зміст тренінгів був зосереджений на піднесенні рівня, як теоретичних знань так і практичних навичок слухачів щодо застосування криміналістичної тактики у сфері попередження та боротьби з корупцією у прикордонній службі.

Загалом у 2-х навчальних курсах брало участь 20 офіцерів прикордонного відомства.

Лекції та практичні вправи зацікавили учасників навчального курсу. Наприкінці навчання учасники підкреслили, що проведений курс на вищевказану тему зміцнив їхню службову компетенцію, яка може призвести до валоризації та ефективності боротьби з корупцією в Україні.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.