16 вересня 2019 року у Національній академії Державної прикордонної служби імені Б. Хмельницького розпочався чотириденний навчально-методичний збір офіцерського та викладацького складу академії.

16 вересня 2019 року у Національній академії Державної прикордонної служби імені Б. Хмельницького розпочався чотириденний навчально-методичний збір офіцерського та викладацького складу академії.

Метою проведення збору є підбиття підсумків роботи факультетів та кафедр за 2018-2019 навчальний рік; ознайомлення науково-педагогічного складу із зразковими методиками проведення різних видів навчальних занять та прогресивними методиками проведення практичних занять з дисциплін блоку військово-прикордонної компоненти.

Розпочався захід із виступу ректора Національної академії генерал-майора Олега ШИНКАРУКА. Заходи навчально-методичного збору продовжили інформаційні повідомлення щодо запобігання корупції в органах (підрозділах) охорони державного кордону та відомчих навчальних закладах, а також комплексне практичне заняття, спрямоване на дотримання заходів безпеки з персоналом Національної академії.

Очікуваним результатом навчально-методичного збору є підвищення професійного рівня та педагогічної майстерності  науково-педагогічного складу академії.