Персонал академії прийняв участь у міжнародній науково-практичній конференції «Спільні дії військових формувань і правоохоронних органів держави: проблеми та перспективи» на базі військової академії (м.Одеса)

12-13 вересня 2019 року на базі Військової академії (м. Одеса) відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Спільні дії військових формувань і правоохоронних органів держави: проблеми та перспективи», де співорганізатором виступала Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.

У складі делегації від Національної академії в конференції взяли участь доктор технічних наук, професор Олександр АНДРОЩУК, доктор юридичних наук, доцент Валентин ЗЬОЛКА, кандидат психологічних наук, старший науковий співробітник Олена АНДРОЩУК, кандидат педагогічних наук Тетяна СНІЦА. Серед учасників конференції були представники Польщі, Молдови, Великої Британії та Чеської Республіки. Загалом на конференцію прибули представники з понад сорока наукових та науково-дослідних установ вищих навчальних закладів Міністерства оборони та інших силових відомств України, а також підприємств оборонної промисловості.

На конференції обговорювались актуальні проблеми та напрями розвитку озброєння, військової техніки та бойового екіпірування військовослужбовців, форми та способи застосування військових формувань і правоохоронних органів держави під час спільних дій, проблеми розвитку їх всебічного забезпечення, використання сучасних інформаційних технологій у секторі безпеки і оборони, морально-психологічного стану особового складу та підготовки і становлення військового фахівця. Також упродовж конференції працювали секції іншомовного, юридичного спрямування та тактичної медицини.

Під час конференції було проведено виставку досягнень організацій, підприємств, науково-дослідних установ країн-учасників конференції щодо розробки комплексу бойового екіпірування, модернізації існуючого і розробки нового озброєння, а також виставку засобів табельного, сучасного і перспективного індивідуального медичного оснащення військовослужбовців.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.