Вперше в Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відбувся захист докторської дисертацій з державного управління

18 вересня 2019 року в Національній академії відбувся успішний захист докторської дисертацій з державного управління начальника кафедри прикордонної безпеки полковника Геннадія МАГАСЯ. Науковий консультант здобувача ступеня доктора наук з державного управління – ректор Національної академії, лауреат Державної премії України у галузі науки і техніки, заслужений працівник освіти України, доктор технічних наук, професор генерал-майор Олег ШИНКАРУК.

Перед початком роботи спеціалізованої вченої ради член ради доктор наук з державного управління, професор Олександр РАДЧЕНКО від імені Президента Академії національної безпеки, Заслуженого діяча науки і техніки України, доктора наук з державного управління, професора Григорія СИТНИКА вручив трьом науковцям Національної академії – доктору технічних наук, професору Олегу ШИНКАРУКУ, доктору наук з державного управління, професору Валерію ДОВГАНЮ, доктору військових наук, професору Володимиру КИРИЛЕНКУ посвідчення та нагрудні знаки «Почесний член Академії національної безпеки». Це визнання освітніх та наукових здобутків Національної академії у сфері підготовки фахівців для сектору безпеки та оборони України.

Ректор Національної академії Олег ШИНКАРУК подякував за високу оцінку та висловив надію, що подальші зусилля колективу навчального закладу будуть спрямовані на удосконалення освітньої діяльності та підвищення якості вищої військової освіти.