Візит до Національної академії представників Федеральної поліції Німеччини

У рамках плану спільних заходів на 2018-2019 роки та у відповідності до двосторонньої співпраці між Федеральною поліцією Німеччини та Державною прикордонною службою України в період з 17 по 19 вересня 2019 року викладачами Академії Федеральної поліції м. Любек головними поліцейськими комісарами паном Міхаелем МАРКВАРДТОМ та паном Мартіном ГАЙЛЕМ було проведено курс німецькою мовою на тему «Німеччина та іноземні культури. Суспільно-політична Німеччина».

Протягом візиту німецькі колеги провели тренінг з курсантами та студентами вишу з мовного спілкування, особливу увагу було приділено виконанню вправ німецькою мовою на розуміння тексту, розвиток навичок діалогічного і монологічного мовлення, розуміння німецької мови на слух, роботі над комунікативними завданнями у команді. Учасники занять мали можливість не лише поспілкуватися з носіями німецької мови, але й обговорити суспільно-політичний устрій Німеччини та України, порівняти німецькі та українські свята, звичаї та традиції святкування, розповісти про культуру свого регіону, розширити країнознавчий словниковий запас німецькою мовою та посилити власну іншомовну комунікативну компетенцію.

Під час підбиття підсумків М. Марквардт і М. Гайль високо оцінили роботу науково-педагогічного складу кафедри німецької та другої іноземної мови й рівень володіння німецькою мовою курсантами та студентами факультету іноземних мов і гуманітарних дисциплін Національної академії.

З свого боку, викладачі кафедри німецької та другої іноземної мови підкреслили важливість проведення таких занять задля підсилення мотивації курсантів і студентів до вивчення німецької мови, її популяризації та з метою обміну досвідом щодо організації освітнього процесу в закладах підготовки майбутніх охоронців кордону.