До Національної академії завітали представники Організації з безпеки і співробітництва у Європі

19 вересня 2019 року в рамках реалізації спільного з Організацією з безпеки і співробітництва у Європі (далі – ОБСЄ) проекту «Сприяння боротьбі з незаконним обігом зброї, боєприпасів та вибухових речовин у межах та при перетині державного кордону України» академію відвідала делегація ОБСЄ.

Метою візиту було обговорення з науково-педагогічним складом Національної академії навчальної програми, організаційних і практичних аспектів проведення базового тренінгу, а також ознайомлення з інфраструктурою вишу.

У ході зустрічі були обговорено положення проекту Програми базового курсу протидії незаконному переміщенню зброї, боєприпасів та вибухових речовин на державному кордоні, варіанти розкладу занять базового курсу, визначено орієнтовний період початку проведення першого базового курсу, місце проведення та науково-педагогічний склад навчального закладу, який буде залучатися до проведення занять курсу.

Представникам ОБСЄ було продемонстровано також навчально-матеріальну базу Національної академії.

Гості висловили свою готовність до подальшої співпраці з питань реалізації проекту та організації цільової допомоги структурним підрозділам академії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.