В Національній академії Державної прикордонної служби проводили в запас офіцерів-прикордонників

Десятки років бездоганної служби, вдячні вихованці, державні та відомчі відзнаки та нагороди – з таким добутком завершили сьогодні свій службовий шлях десять військовослужбовців Національної академії Державної прикордонної служби імені Богдана Хмельницького.

Сьогодні, 24 вересня, на стройовому плацу академії відбулися урочистості з нагоди звільнення офіцерів-прикордонників в запас збройних сил України. Розпочався захід з урочистого підняття Державного прапору. До присутніх звернувся ректор академії генерал-майор Олег Шинкарук. Він подякував колегам за сумлінну службу та за вагомий внесок у розвиток Національної академії. «Готуючи висококваліфікованих фахівців для прикордонного відомства, вони довели свою спроможність з гідністю виконувати поставленні завдання, виявили патріотизм, високий рівень відповідальності та з честю продовжували та примножували славетні традиції Національної академії», – зазначив Олег Шинкарук.

Наказом  ректора в запас збройних сил України були відправлені: доцент кафедри кінології, кандидата педагогічних наук, полковника Богданюк Олег Дмитрович, заступник начальника відділу – начальник групи чергових відділу організації повсякденної діяльності полковник Васільєв Віктор Анатолійович, старший викладач кафедри прикордонного контролю полковник Сойка Олександр Васильович, начальник відділу зв’язку та інформаційних систем – полковник Любенко Олег Андрійович, начальник відділу професійної підготовки полковник Котляров Роман Володимироваич, доцент кафедри транспортних засобів та спеціальної техніки, кандидат техничних наук підполковник Гащук Микола Петрович, старший офіцер відділу професійної підготовки підполковник Сом Олександр Борисович, старший офіцер відділу організації, планування та методичного забезпечення Інституту підвищення  кваліфікації підполковник Чуняк Сергій Олександрович, доцент кафедри національної безпеки та управління факультету підготовки керівних кадрів, кандидат військових наук підполковник Онищук Сергій Олександрович, старший викладач кафедри фізичної підготовки та особистої безпеки, заслужений майстер спорту України з веслування на байдарках і каноє, підполковник Слівінський Олексій Ярославович.

Колектив Національної академії дякує колегам за роки служби, сумлінне виконання обов’язків, проявлений професіоналізм та вітає з успішним завершенням служби.