В Національній академії Державної прикордонної служби продемонстрували комплект ЛАЗЕРТАГ

23 вересня 2019 року в рамках навчально-методичного збору на польовому центрі забезпечення навчального процесу Національної академії кафедрою загальновійськових дисциплін факультету охорони та захисту державного кордону було проведено показове заняття для науково-педагогічного складу на тему: «Особливості проведення практичних занять із застосуванням комплекту імітації двостороннього вогневого контакту «ЛАЗЕРТАГ»».

У ході заняття було продемонстровано можливості комплекту Лазертаг щодо імітації  двостороннього бойового контакту з фіксацією попадання, контролю статистики дій у режимі реального часу, візуального контролю бойової обстановки через GPS-навігацію з одночасним моделюванням умов виконання бойових завдань, максимально наближених до реального бою.

Комплект Лазертаг є одним із елементів навчально-матеріальної бази академії, що сприяє підвищенню ефективності освітньої діяльності.

Використання комплекту при викладанні дисциплін військово-прикордонного блоку сприятиме реалізації стандартів НАТО з підготовки висококваліфікованих офіцерів-прикордонників.

Комплект було придбано за кошти, виділені Комітетом з питань національної безпеки і оборони Верховної Ради України.