Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького взяла участь у святкуванні Дня міста

Сьогодні  Хмельницький святкує День міста. Обласному центру  виповнюється цьогоріч 588 років.

З цієї нагоди в місті відбулись урочисті заходи, у яких  взяли участь керівництво та персонал Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.

Урочистості розпочалися із покладання квітів до пам’ятника Героям Небесній сотні. Вже традиційно, біля Ангела Скорботи відбулася міжконфесійна молитва за Україну та місто Хмельницький. Члени Духовної ради міста, представники різних релігійних конфесій молилися за мир, за тих, хто нині захищає цілісність країни на сході, за поранених та полеглих, за Україну, а також за рідне місто Хмельницький. Учасники зібрання хвилиною мовчання віддали шану жертвам політичних репресій, голодоморів, Героям Небесної сотні, учасникам АТО/ООС та усім тим, хто віддав заради незалежності України найдорожче – своє життя. Після спільної молитви до підніжжя Ангела Скорботи були покладені квіти.

Також Національна академія Державної прикордонної служби України взяла участь у виставці військової та спеціальної техніки та продемонструвала хмельничанам та гостям міста техніку, яка використовується для навчання курсантів академії.

Щиро вітаємо хмельничан зі святом! Бажаємо місту динамічного розвитку та процвітання!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.