В Національній академії Державної прикордонної служби України імені Б. Хмельницького відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти

Сьогодні, 4 жовтня, у Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти.

З професійним святом колег привітав ректор академії генерал-майор Олег Шинкарук. Він подякував науково-педагогічному складу академії та відзначив значні досягнення учбового закладу за останні роки та вклад кожного факультету та кожної кафедри в розвиток академії.

Найкращі працівники, курсанти та студенти були нагороджені грамотами,  подяками та сертифікатами.

Закінчився захід концертом, на якому свої музичні подарунки присутнім презентували курсанти, студенти та гості академії.

Так, танцювальний колектив «Козацькі Джури» показав гостям справжній український гопак.

Лауреат всеукраїнських конкурсів Ганна Островська  заспівала проникливу «Мамину молитва», а дівчата зі студентського колективу «Конвалії» запалили зал енергійним рок-н-роллом. Соліст філармонії Ярослав Камінський здивував всіх «в’язанкою» мелодій з усіх куточків України, а кліп за участі курсантів академії, який демонструвався під час виконання пісні «Іде курсант по вулиці», викликав справжнє захоплення глядачів. За всі музичні номери зал дякував артистам щирими посмішками та оваціями.