Застосування системи імітації двостороннього вогню ЛАЗЕРТАГ під час проведення практичних занять

Кафедри факультету охорони та захисту державного кордону Національної академії Державної прикордонної служби України імені Б. Хмельницького обмінялись досвідом та напрацюваннями по застосуванню системи імітації двостороннього вогню ЛАЗЕРТАГ під час проведення практичних занять.

В ході показового методичного заняття, яке було проведено 8 жовтня, була змодельована ситуація відбиття збройного нападу на блокпост першого рубежу та продемонстровані дії прикордонного наряду в такій ситуації. Курсанти, які взяли участь в занятті, проявили впевненість та злагодженість дій та високий рівень підготовки.

Системи лазерної імітації бою широко використовують в світовій практиці для тактичної підготовки, також вони є основним засобом профільного навчання військовослужбовців країн НАТО. Застосування інноваційного засобу навчання ЛАЗЕРТАГ дозволяє вирішувати прикордонні тактичні задачі в ході проведення практичних, комплексних та контрольно-перевірочних занять. Комплект ЛАЗЕРТАГ може використовуватись як на великих дистанціях, так і всередині приміщень. Також можливе проведення заняття із застосуванням військової техніки.

Використання комплекту ЛАЗЕРТАГ при викладанні дисциплін військово-прикордонного блоку сприяє підвищенню ефективності освітньої діяльності та реалізації стандартів НАТО з підготовки висококваліфікованих офіцерів-прикордонників.