У ЦЕНТРІ УВАГИ – ФРАНЦУЗЬКА ВІЙСЬКОВА МОВА

Серед іноземних мов, які сьогодні вивчають курсанти і студенти факультету іноземних мов та гуманітарних дисциплін Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, чільне місце посідає французька мова.

З метою удосконалення рівня володіння французькою мовою академія підтримує тісні зв’язки з Посольством Франції в Україні, яке у цьому напрямі надає різноманітну допомогу.

За старою доброю традицією не залишились осторонь представники Посольства і цього року. Так 10 жовтня 2019 року до академії прибули аташе з правоохоронних питань Посольства Франції в Україні полковник Жан-Люк Ломон, викладач-асистент французької мови Інеса САІНТ-ГЕРМАІН і асистент-перекладач Марина Катренюк.

Метою проведення міжнародного заходу була зустріч з командуванням академії, науково-педагогічним складом кафедри німецької та другої іноземної мови факультету іноземних мов та гуманітарних дисциплін, курсантами і студентами, які вивчають французьку мову та провести в академії День Франкофонії.

Представники французької делегації провели заняття щодо розширення кругозору курсантів і студентів академії, поглиблення їхніх знань про традиції, звичаї та культуру Франції, ознайомлення зі французьким етикетом.

Також відбулось вручення сертифікатів студентам і курсантам, які  успішно здали екзамени весною 2019 року.

Наприкінці візиту іноземні гості передали на кафедру німецької та другої іноземної мови інтерактивне обладнання та навчальну літературу.

Наприкінці заходу Жан-Люк Ломон і Інеса САІНТ-ГЕРМАІН подякували ректорату академії за теплий прийом, за розуміння наблизити рівень знань з французької мови курсантів і студентів до європейського. Зі свого боку заступник ректора академії з навчальної роботи полковник Олег БОРОВИК подякував представникам Посольства Франції в Україні за постійну допомогу і висловив надію на те, що зв’язки між академією і Посольством у цьому напрямі будуть тільки міцнішати.