В Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького пройшли урочистості з нагоди Дня захисника України

11 жовтня в Центрі культури й дозвілля Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького пройшли урочистості з нагоди Дня захисника України.

В заході взяли участь  керівництво академії, офіцери, курсанти, працівники навчального закладу, ветерани, керівництво області та міста.

Розпочався захід зі виконання Державного Гімну України, після чого хвилиною мовчання були вшановані ті, хто віддав своє життя заради захисту України. З урочистою промовою до присутніх звернувся ректор Національної академії генерал-майор Олег Шинкарук, який доніс  вітальну адресу голови Державної прикордонної служби Сергія Дейнеки та висловив особисті привітання з нагоди Дня захисника України.

Під час заходу були оголошені накази Адміністрації Державної прикордонної служби України та ректора академії про заохочення персоналу Національної академії з нагоди Дня захисника України відомчими нагородами та грамотами. Захисників України тепло привітали зі святом почесні гості та також нагородили почесними грамотами та цінними подарунками найкращих представників навчального закладу.

Завершився захід святковим концертом до Дня захисника України. Музичними номерами захисників вітали вихованці Національної академії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.