У Національній академії Держприкордонслужби черговий раз обмінялися педагогічним досвідом

З метою обміну передовим педагогічним досвідом та показу найбільш ефективної організації й методики проведення практичного заняття  18 жовтня 2019 року начальником кафедри конституційного, адміністративного та міжнародного права факультету правоохоронної діяльності, доктором юридичних наук, доцентом полковником юстиції Валентином Зьолкою  було проведено показове заняття в масштабі академії з навчальної дисципліни «Правові основи забезпечення національної безпеки у прикордонній сфері».

На занятті були присутні представники кафедр від усіх факультетів Національної академії. Заняття проведено на високому методичному рівні з використанням технічних засобів навчання та цікавих практичних ситуаційних завдань, які розкривали місце державної політики забезпечення безпеки у прикордонній сфері як  складової національної безпеки України.