Ректор Національної академії Держприкордонслужби зустрівся зі слухачами факультету підготовки керівних кадрів

Сьогодні у  Національній Академії Держприкордонслужби України відбулась зустріч із соціальних питань керівництва навчального закладу з слухачами факультету  підготовки керівних кадрів.

Під час зустрічі учасники мали можливість поставити питання щодо організації навчання, соціально-побутових моментів, поділитися  враженнями та побажаннями. До присутніх звернувся ректор академії генерал-майор Олег Шинкарук.  Він висловив свою відкритість до діалогу, ініціатив та співпраці з тими, хто навчається на факультеті. «Один з  основних принципів, який ми реалізуємо в академії: «Навчаючи, навчаємося і ми!», — підкреслив Олег Миколайович.

Присутні задавали різного роду запитання, на які отримували вичерпні відповіді. Наприкінці зустрічі ректор академії звернувся до керівництва факультету з проходженням бути відкритими до слухачів та вчасно реагувати на їх пропозиції та питання. Також Олег Шинкарук побажав слухачам успішно навчання та приємно поводити час у Хмельницькому.