Участь керівництва Національної академії Держприкордонслужби у заходах з нагоди Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників

Сьогодні Україна відзначає день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.

Ректор національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького генерал-майор Олег Шинкарук та персонал академії взяли участь у пам’ятному мітингу та покладанні квітів на військовому кладовищі.

Вшанувати героїчний подвиг народу України у Другій світовій війни прийшли керівники міста й області, представники силових структур, духовенства, ветерани та небайдужі хмельничани.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять усіх українців, які полягли на фронтах Другої світової війни.

Внесок українського народу у перемогу над фашизмом неоцінимий: за сучасними підрахунками, загальні людські втрати України у 1941 – 1945 роках становлять від 8 до 10 мільйонів людських життів.

Воєнні дії під час Другої світової війни тривали на території України протягом 40 місяців – від 22 червня 1941 року до 28 жовтня 1944 року.

З 2009 року указом Президента України 28 жовтня визначається як день остаточного вигнання нацистських військ за межі сучасної території України.

Завершився захід виконанням Державного Гімну України та покладанням квітів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.