У Національній академії Держприкордонслужби відбулась зустріч керівництва з ветеранами-прикордонниками

Сьогодні в Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відбулась  зустріч керівництва з ветеранами-прикордонниками.

Ректор академії генерал-майор Олег Шинкарук ознайомив присутніх з основними результатами розвитку академії за останні 5 років. Так, порівняно з 2013 роком набір на навчання курсантів збільшено понад 100%. Додатково було ліцензовано 8 спеціальностей, утричі збільшено кількість магістерських спеціальностей. У лютому 2019 року академія здобула партнерство з Європейською агенцією прикордонної та берегової охорони FRONTEX, при цьому академія стала єдиним навчальним закладом, який входить до мережі партнерських академій FRONTEX. Також ректор звернув увагу на зміну формату практичної підготовки, зміцнення наукового потенціалу, удосконаленні навчально-матеріальної бази, інфраструктури військового містечка та покращені соціально-побутових умов.

 «С приємністю хочу зазначити, що Ваша багаторічна натхненна праця, професіоналізм та досвід необхідні суспільству. Глибоко переконаний, що, ефективно використовуючи Ваш професійний доробок і багаторічну практику, кожне нове покоління військовослужбовців вірою і правдою служитиме в інтересах держави і народу, їх миру та спокою.

Щиро бажаємо Вам, Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, щастя, миру, добра й злагоди», – наголосив Олег Миколайович по завершенню свого виступу.

Також, ветерани заслухали звіт голови ради Хмельницької організації ветеранів-прикордонників Василя Баратюка та обрали новий склад ради Хмельницької організації ветеранів-прикордонників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.