У Національній академії Держприкордонслужби стартував проєкт відбору кандидатів на керівні посади

Сьогодні, в рамках пілотного проєкту НОКС (Нове обличчя керівного складу), в Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького розпочинаються іспити для учасників відбору на посади перших заступників начальників органів охорони кордону – начальників штабів.

Метою цього відбору є всебічне вивчення й визначення актуального стану рівня підготовки та прозорий підбір найбільш підготовлених, у професійному плані офіцерів, до призначення у резерв висунення на керівні посади органів охорони кордону Державної прикордонної служби України.

Претенденти на посади проходять комплексний тест з прикордонної безпеки, який є головним під час оцінювання.

Крім цього, офіцери здають фізичну підготовку, майстерність вправляння зі зброєю, пишуть тести на знання ділової української мови та іноземних мов.

Також в стінах прикордонної академії кандидатів чекає співбесіда,  IQ-тест та добровільна перевірка на доброчесність за допомогою поліграфа.

Усі етапи іспитів будуть проходити під відеонаглядом та із залученням міжнародних спостерігачів.

Підсумки оцінювання ляжуть в основу рейтингу. Офіцери, які займуть у ньому перші позиції, будуть призначені на посади начальників штабів прикордонних загонів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.