У Національній академії Держприкордонслужби підбили підсумки проекту НОКС

В Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького завершились  іспити на заміщення  посад начальників штабів прикордонних загонів.

Відбір проходив з 3 по 7 листопаду в рамках проєкту НОКС (Нове обличчя керівного складу).

« of 2 »

Для презентації проекту НОКС ти та для оголошення результатів відбору до Національної академії завітали Голова Держприкордонслужби Сергій Дейнеко, заступник Міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, виконуючий обов’язки Голови дипломатичної місії Посольства Сполучених Штатів Америки  в Україні Джозеф Пеннінгтон, в.о. Голови представництва Міжнародної організації з міграції в Україні Ан Нгуєн, народні депутати України, представники міжнародних інституцій.

За результатами відбору перше місце в рейтингу зайняв підполковник Олександр Мандзюк, друге — підполковник Богдан Ігнатюк. Одразу після оголошення результатів рейтингу Голова Держприкордонслужби Сергій Дейнеко привітав переможців та підписав накази про призначення цих офіцерів начальниками штабів  Мостиського та Луганського прикордонних загонів.

Символічно, що Олександр Мандзюк до того служив у Краматорську, тобто на сході країни, в той час як попереднім місцем служби нового начальника штабу Луганського прикордонного загону був Львівський прикордонний загін.

На завершення заходу Сергій Дейнеко відмітив, що наступним стане подібний відбір на заміщення посад командирів прикордонних загонів, а після цього такий підхід буде впроваджено до заміщення всіх посад у Держприкордонслужбі.

«Не важливо, чий ти син, важливо — хто є ти сам!», — підкреслив Сергій Дейнеко.

Нагадаємо, що загалом заявки на участь в проекті НОКС подали майже 80 офіцерів.  Решта, згідно з рейтингом, потраплять у кадровий резерв, що також обіцяє перспективу кар’єрного зростання.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.