У Національній академії Держприкордонслужби урочисто відкрили новий футбольний майданчик

Сьогодні, 7 листопада, у Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького офіційно відкрили нове футбольне поле.

На заході був присутній Голова Державної прикордонної служби України полковник Сергій Дейнеко, а також заступник Міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, виконуючий обов’язки

Голови дипломатичної місії Посольства Сполучених Штатів Америки  в Україні Джозеф Пеннінгтон, в.о. Голови представництва Міжнародної організації з міграції в Україні Ан Нгуєн, народні депутати та інші поважні гості.

Нове поле розміром 96×48, має штучне покриття, що надає можливість тренуватися та проводити футбольні матчі у будь-яку пору року.

Голова  Держприкордонслужби України полковник Сергій Дейнеко привітав присутніх з цією подією, побажав спортивних успіхів та  урочисто вручив начальнику кафедри фізичної підготовки та особистої безпеки полковнику Андрію Мельникову Сертифікат на футбольний майданчик зі штучним покриттям.