Персонал Національної академії взяв участь у Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності

Сьогодні, 9 листопада, до загальнонаціональної акції  вкотре долучилися керівництво та персонал Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького. Така традиція незмінно підтримується в навчальному закладі й, відповідно, приносить позитивні плоди.

Понад 1000 учасників, а це — командування академії, викладачі, працівники, слухачі, курсанти і студенти зібралися разом в конференц-

залі, для того, щоб продемонструвати свою єдність та перевірити грамотність. Не обійшлося і без хвилювання. Але настрій у всіх був піднесений.

Перед початком конкурсу, ректор Національної академії генерал-майор Олег Шинкарук наголосив, що ця подія вже в котрий раз об’єднує українців з усього світу. Вже стало доброю традицією персоналу Національної академії долучатися до цієї події.

На завершення свого виступу Олег Миколайович побажав всім успіхів у написанні радіодиктанту.

Нагадаємо, що День української писемності та мови – це свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада.  Він приурочений до дня вшанування пам’яті Нестора-літописця – послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія.

Учасники акції залишилися задоволеними своєю роботою і впевнені в хороших результатах.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.