Черговий раз Національна академія Держприкордонслужби провела День відкритих дверей

Сьогодні, 09 листопада  2019 року Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького гостинно відчинила двері для всіх охочих ознайомитися зі специфікою навчання у прикордонному відомстві та надати максимум корисної інформації,  позитивні враження, хороші емоції та задоволення від візиту.

На зустріч з потенційними абітурієнтами прийшли ректор навчального закладу генерал-майор Олег Шинкарук, провідні вчені академії, начальники факультетів та кафедр, а також науково-педагогічний склад.

Презентацію для майбутніх абітурієнтів, які прибули з різних куточків України, розпочав керівник закладу. Олег Миколайович розповів про історію становлення та розвитку Національної академії, її діяльність, про нові освітні спеціальності закладу, професійні програми, умови навчання та стажування на кордоні, про участь працівників академії у міжнародних науково-практичних конференціях та багато іншого. Він наголосив, що якісну військову освіту за європейськими стандартами можна отримати саме в Національній академії Держприкордонслужби.

Також ректор академії зосередив увагу на перевагах освітньої діяльності академії, розкрив особливості та перспективи, які відкриваються перед випускниками нашого закладу, адже багаторічний досвід засвідчує, що випускники академії завжди мають гідне працевлаштування і відповідну оплату праці.

Далі перед всіма присутніми виступив відповідальний секретар приймальної комісії навчального закладу підполковник Володимир Собченко. Він розповів юнакам та дівчатам про умови вступу до Національної академії у 2020 році та відповів на запитання присутніх.

Відвідувачам нашого закладу було продемонстровано презентаційні фільми про Державну прикордонну службу України та Національну академію, а також слайд-презентацію, що розкривала основні напрями діяльності академії.

Весь захід безперебійно транслювався online на офіційному сайті НАДПСУ.

Гості академії дізналися про сучасну матеріально-технічну базу та соціально-побутову інфраструктуру нашого закладу, його науково-педагогічний потенціал та переваги під час навчання в академії. Зокрема, гості закладу ознайомилися із місцями проживання та побутом наших курсантів, на обладнаному майданчику академії – оглянули виставку спеціальної й військової техніки, сучасні прилади зв’язку, спостереження та новітнім озброєнням.

Незабутнє враження на хлопців та дівчат склали показові виступи курсантів щодо елементів затримання порушника державного кордону.

Також кінологи академії зі своїми чотирилапими улюбленцями продемонстрували театралізовані виступи, які не залишили присутніх байдужими.

Залишаючи стіни прикордонного відомства, юнаки та дівчата не приховували свого задоволення від заходу, а також бажання у недалекому майбутньому вступити до лав Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.