У Національній академії відбулися урочистості до Міжнародного дня студента

Щороку 17 листопада світ відзначає Міжнародний день студента. З цієї нагоди, напередодні, в Центрі культури та дозвілля Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відбулися урочистості та святковий концерт.

Студентів, курсантів та викладачів привітав ректор академії генерал-майор Олег Шинкарук. Він зазначив, що студентство — це чудова та відповідальна пора життя та підкреслив, що саме сьогодні молодь закладає фундамент свого майбутнього. «Ми завжди ввічливо, толерантно та шанобливо відносимось до молоді! Академія існує для вас! Ви — молодь, ви — креатив та прогрес!», — сказав Олег Миколайович.

Кращих викладачів та студентів академії було нагороджено грамотами подяки за активну участь у громадському, культурному та спортивному житті академії.

Завершився захід святковим концертом. Яскраві музичні номери презентували самі студенти, курсанти та гості академії.