Команда Національної академії взяла участь у змаганнях пам’яті Василя Полякова

Команда Національної академії Державної прикордонної служби України  взяла участь у п’ятиденних змаганнях серед підрозділів швидкого реагування. Турнір був присвячений  пам’яті Василя Полякова –  інспектора прикордонної служби І категорії, який загинув 11 липня 2014 року від кулі ворожого снайпера при спробі евакуювати пораненого побратима в районі селища Довжанське.

Попри те, що представники факультету охорони та захисту державного кордону Національної академії цьогоріч були наймолодшою командою, вони зуміли продемонструвати високий рівень підготовки і гідно боролися з усіма іншими підрозділами відомства. Тож, незважаючи на перший досвід змагань, нагороду за волю до перемоги та відзнаку глядацьких симпатій отримали саме курсанти Національної академії.

За першість у п’ятиденних змаганнях боролися близько 100 прикордонників. В урочистих заходах взяли участь: начальник управління професійної підготовки Департаменту персоналу Адміністрації Держприкордонслужби України полковник Олег Фігура, начальник 10 окремого загону оперативного реагування полковник Максим Балагура. Почесними гостями турніру також були батьки загиблого старшого сержанта Василя Полякова – Віктор Герасимович та Євгенія Феофанівна. Під час урочистостей полковник Олег Фігура вручив батькові загиблого героя Віктору Герасимовичу цінний подарунок – чоловічий годинник з прикордонною символікою.

Після завершення змагань Віктор Герасимович та Євгенія Феофанівна Полякова нагородили переможців кубком та пам’ятними нагородами.

Вітаємо учасників змагань та бажаємо їм нових спортивних звершень !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.