Прикордонники Національної академії Держприкордонслужби вшанували світлу пам’ять Павла Дияка

Сьогодні у Хмельницькій спеціалізованій загальноосвітній школі №1 відбувся вечір пам’яті прикордонника Павла Дияка, який загинув на Донеччині 12 липня 2014 року.

Рідні, друзі, знайомі, однослужбовці, представники влади та просто небайдужі хмельничани зібрались в школі, де навчався  Павло Дияк, в День його народження. В цей день, 27 листопада, Герою виповнилось би 49 років.

Присутні згадали подвиг та вшанували світлу пам’ять загиблого прикордонника, зустрілись з родиною, висловили свої глибокі співчуття та підтримку.

Нагадаємо, що Павло Дияк героїчно загинув у районі населеного пункту Маринівка, що на Донеччині. Його БТР підірвався на фугасній міні під час евакуації поранених побратимів.

За проявлену мужність в охороні Державного кордону України Павла нагородили посмертно орденом «За мужність» ІІІ ступеню.

На території Національної академії Державної прикордонної служби імені Богдана Хмельницького був встановлений меморіал на його честь, також меморіальну дошку  встановили на стіні школи, де навчався учасник АТО.