У Національній академії Держприкордонслужби пройшов традиційний Бал першокурсників

Академію закрутило у вирі вальсу! Вчора в Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького провели вже традиційний Бал першокурсників.

Зал заполонили ошатні курсанти та студенти. У заході взяли участь не тільки ті, хто навчається в академії, але й гості з інших навчальних закладів Хмельницького.

Розпочався Бал з граційного, легкого вальсу. Студентська молодь демонструвала різноманітні музичні номери. На Балу знайшлось місце не тільки класичним танцям, але й більш сучасним ритмам — першокурсники академії показали присутнім запальний хіп-хоп.

Гумор — неодмінна частина життя студентів, тож на заході з успіхом дебютувала нова команда КВК «Погранци».

Завершився Бал першокурсників масовим танцювальним флешмобом, коли до танцю були залучені всі присутні.