У Національній академії Держприкордонслужби провели розширене засідання вченої ради

Сьогодні, 3 грудня, в Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відбулось розширене засідання вченої ради, під головуванням ректора генерал-майора Олега Шинкарука.

На порядок денний було винесено ряд актуальних питань, серед яких перспективи в освітній діяльності, пропозиції щодо вдосконалення організаційно-штатної структури академії.

Відкрив засідання генерал-майор Олег Шинкарук. У своїй доповіді він підсумував розвиток освітньої діяльності та структури академії за останні роки, зазначив напрямки розвитку навчального закладу на перспективу.

В ході засідання вченої ради заслухали  доповідь заступника ректора з навчальної роботи полковника Олега Боровика щодо аналізу якості підготовки курсантів академії, який був зроблений на основі відгуків випускників 2018 року. На основі аналізу були вироблені рекомендації щодо покращення підготовки курсантів.

Також, членами вченої ради були розглянуті питання обрання на посади науково-педагогічного складу академії.

Колеги мали нагоду привітати полковника Сергія Халімона з присвоєнням вченого звання професора та викладача кафедри англійської мови Ольгу Бабіч з присвоєнням вченого звання доцента.

На завершення заходу ректор академії визначив низку завдань керівникам структурних підрозділів за напрямком діяльності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.