У Національній академії Держприкордонслужби відбувся День донора

Бути донором – почесно! Відношення до донорів і донорства в усі часи було особливим. Ця благородна справа базується не тільки на потребах медицини, але й на милосерді, гуманізму, доброті. Для  Державної прикордонної служби України розвиток донорства крові та її компонентів є важливою соціально-необхідною справою.

Сьогодні в Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького пройшов День донора, присвячений до 27-річниці Національної академії Державної прикордонної служби імені Богдана Хмельницького. Мета цього заходу – залучення здорових людей до донорства крові.

У заході взяли участь понад 70 офіцерів та курсантів. Розуміючи всю важливість добровільної, безкоштовної здачі крові, як акту товариської допомоги, ці люди зробили почесний вклад в справу охорони здоров’я.

Прикордонників обслуговувала бригада медиків, які провели медичний огляд і визначили групу крові, а також рівень гемоглобіну. Перед здачею крові донорів напоїли теплим чаєм із солодощами, що є обов’язковим для здачі крові. Забір крові здійснювався стерильними індивідуальними системами одноразового використання, що виключає можливість зараження донорів інфекційними захворюваннями. Здача крові займала приблизно 15 хвилин. За цей час від кожного донора отримали близько 450 мл крові.

Серед тих, хто сьогодні ділився своєю кров’ю є як і донори зі стажем, так і ті, хто вперше бере участь у подібному заході. Разом вони зробили шляхетну справу – віддали частинку себе, тим самим подарувавши комусь шанс на життя.

Щодня для надання медичної допомоги потребується велика кількість крові та її компонентів. Прикордонники, які взяли участь у заборі крові переконані, що потрібно бути небайдужим до чужого горя і вірять, що їхня кров, яка віддана з щирим серцем та добрими думками, неодмінно збереже  не одне людське життя та здоров’я.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.