Національна академія Держприкордонслужби святкує 27-у річницю

Напередодні, 13 грудня в Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відбулись урочистості присвячені 27-й річниці створення єдиного закладу вищої освіти прикордонного відомства.

Нагадаємо, що свій життєпис Національна академія розпочала з 14 грудня 1992 року, коли відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України  № 700 було створено Інститут Прикордонних військ України.

На заході були присутні керівництво та персонал академії, керівники органів державної влади міста та області, представники інших силових структур, керівники вищих навчальних закладів України, ветерани-прикордонники та інші почесні гості.

Урочисте зібрання відкрив ректор академії генерал-майор Олег Шинкарук. Перш за все він закликав всіх хвилиною мовчання вшанувати пам’ять тих прикордонників, які віддали життя у боротьбі за вільну та незалежну Україну. У своїй промові Олег Миколайович зазначив, що у День народження навчального закладу ми вшановуємо багаторічні традиції мужності, героїзму, самовідданості та професіоналізму прикордонників.

Ректор подякував Голові Державної прикордонної служби України полковнику Сергію Дейнеці за підтримку та сприяння розвитку академії, а також персоналу Національної академії за сумлінне виконання службових обов’язків та за безцінний вклад кожного у спільну справу — якісну підготовку високопрофесійних офіцерів-прикордонників.

Під час урочистостей кращих прикордонників нагородили відомчими відзнаками та грамотами з нагоди річниці Національної академії.

Почесні гості теплими словами привітали керівництво та персонал академії та вручили цінні подарунки. Особливі слова поваги та вдячності лунали на адресу ветеранів-прикордонників.

Захід з нагоди святкування 27-ї річниці Національної академії завершився концертною програмою.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.