Пожежники Національної академії Держприкордонслужби провели чергові практичні навчання

У Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відбулися пожежно-практичні навчання щодо організації дій на випадок виникнення пожежі або надзвичайної ситуації.

У навчаннях взяли участь фахівці,  які відповідають за протипожежний стан навчального закладу.

Метою даного заходу стало відпрацювання дій особового складу та керівництва закладу щодо організації оповіщення та евакуації курсантів й персоналу академії.

Зазначимо, пожежники систематично організовують такого роду навчання, щоб відпрацювати злагодженість дій між персоналом академії та особовим складом пожежно-рятувального підрозділу закладу щодо евакуації людей, матеріальних цінностей, а також ліквідації надзвичайних ситуацій та гасіння пожеж.

Під час навчань були перевірені дії чергової служби академії з оповіщення про пожежу.

Водночас, зі штатним  пожежним персоналом  було проведено тренування щодо використання первинних засобів пожежогасіння. Також вогнеборці перевірили у закладі наявне внутрішнє пожежне водопостачання із відпрацюванням практичних дій щодо гасіння пожежі.

 Важливість таких заходів розуміють не лише рятувальники, але й керівництво закладу, на яке покладається відповідальність за забезпечення пожежної безпеки та безпеку персоналу академії.

Підбиваючи підсумки навчань начальник служби пожежної безпеки Національної академії  полковник Олег Маковський зазначив, що підрозділи на належному професійному рівні виконали в повному обсязі поставлені завдання щодо дій за призначенням.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.