До Національної академії Державної прикордонної служби України завітав Святий Миколай!

До Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького завітав Святий Миколай! Адже день Святого Миколая – це свято, якого з нетерпінням чекають не лише діти, а й дорослі. Святковий ранок в Національній академії почався з приємних емоцій: на сніданок до їдальні завітали незвичайні гості Святий Миколай та його друзі привітали курсантів з цим світлим святом.

Для християн із давніх-давен Святий Миколай є зразком віри, милосердя, щедрості та покори. Кожен сподівається, що добрий покровитель допоможе здійснити найзаповітніші мрії, принесе подарунки і солодощі. Святий Миколай пригостив курсантів смаколиками, побажав миру, злагоди, здоров’я та натхнення до нових звершень! Окреме захоплення викликали музичні привітання, які презентували гості академії.

Щорічно християни вшановують пам’ять Святого Миколая. Дітям цього дня заведено класти під подушку солодкі подарунки, а для дорослих День Святого Миколая – це добра можливість задуматися про благородні цінності, про які покликане нагадати свято.