Святий Миколай із подарунками завітав до донечки Героя-прикордонника

В Україні здавна шанують Миколая Чудотворця – захисника, наставника і покровителя дітей. Він дарує віру у здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у дитячі душі світлі почуття.

За традицією, в ніч на 19 грудня діти отримують подарунки під подушки.

Тому вони вірять у диво, що творить святий Миколай та вчаться бути милосердними.

Немає у світі дитини, яка в очікуванні на свято не мріяла б про щось особливе і День Святого Миколая Чудотворця дає нам можливість хоч один день побути чарівниками для таких діток.

День Святого Миколая в Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького пройшов під яскравим і добрим знаком уваги до дитини. Для нашого закладу вже сталою доброю традицією, напередодні новорічних свят, відвідувати вихованців дитячих будинків.

Тож сьогодні, в день Святого Миколая Чудотворця, який прославився своєю добротою і готовністю допомогти нужденному, прикордонники  факультету охорони та захисту державного кордону Національної академії привітали зі святом маленьку донечку Героя Настю Шірпал, батько якої загинув в зоні проведення антитерористичної операції. Для дівчинки та її однокласників відтворили невеличке диво в одній з вінницьких шкіл. Справжнім сюрпризом стало те, що разом з нами Настю та її друзів привітав  Святий Миколай, який приніс діткам подарунки та гарний настрій.

Час промайнув дуже швидко… Всі учасники заходу отримали масу задоволення та позитивних емоцій, а головною нагородою для прикордонників академії стали теплі посмішки дітей, які, повірте, не залишають байдужим нікого.