Прикордонники Національної академії Держприкордонслужби відвідали вихованців дитячих будинків на День Святого Миколая

Миколай Чудотворець був і залишається одним з найбільш шанованих у народі святих. Його ікони є майже в кожній оселі, і саме він обдаровував у своє свято чемних і слухняних діточок. Цей день з особливим нетерпінням чекають діти, бо щиро вірять, що Святий Миколай принесе подарунки, солодощі, а також виконає бажання маленьких мрійників.

Щоб подарувати малечі частинку тепла та гарного настрою, 19 грудня, в день Святого Миколая Чудотворця, офіцери та курсанти факультетів правоохоронної діяльності та інженерно-технічного Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького традиційно завітали до вихованців обласного притулку для дітей в мікрорайоні Ружична та дитячого будинку «Берізка», які знаходяться на Хмельниччині.

З наближенням новорічних свят кожен чекає дива. Найбільше його потребують діти, а особливо — позбавлені батьківського піклування. Військовослужбовці академії проявили велику турботу та доброчинність, подарувавши цим дітям увагу, любов та ніжність.

Курсанти підготували цікаву та насичену культурно-розважальну програму — водили хоровод, організовували різноманітні конкурси, жартували. У свою чергу малеча зустріла майбутніх офіцерів з усмішками. Після спілкування військовослужбовці подарували дітям солодкі подарунки, необхідні для їхнього побуту речі, а також поділились із дітьми своєю турботою та любов’ю. Адже піклування про майбутні покоління української нації є святим обов’язком.

Жоден присутній не залишився байдужим до святкових виступів діток, які вони разом з вихователями з любов’ю підготували для гостей. Малюки розповідали віршики, танцювали та співали пісні, а ще зверталися з молитвою до Святого Миколая, в якого щиро просили щастя і добра для малих і дорослих та всієї України.

Зазначимо, що персонал Національної академії Держприкордонслужби небайдужий до покоління нашої держави, що підростає та приймають неабияку роль у матеріальній підтримці малечі.