У Національній академії Держприкордонслужби відбулися урочисті привітання персоналу закладу з Новорічними та Різдвяними святами

Новий рік — свято, яке святкують багато народів відповідно до визнаного календаря. Свято настає в момент початку нового року.

Напередодні Новорічних та Різдвяних свят, сьогодні, 26 грудня у Центрі культури та дозвілля Національної академії Державної прикордонної служби імені Богдана Хмельницького відбулися урочисті привітання персоналу закладу з новорічними та Різдвяними святами.

Перед початком святкового дійства з вітальною промовою звернувся до присутніх ректор академії генерал-майор Олег Шинкарук.

 «Щиро вітаю вас і ваші родини з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!

Новорічні свята завжди приносять особливе душевне піднесення та дарують відчуття оновлення! Від імені керівництва академії прийміть найщиріші вітання з цими світлими та радісними святами.

Кожен новий рік – це немов нова вершина, яку потрібно підкорити! Готуєш маршрут, ставиш мету, розробляєш план та рухаєшся вперед! Я бажаю Вам з легкістю підкорити 2020 рік! Нехай на життєвому шляху Вас супроводжує тільки вдача, нехай все намічене збувається, нехай досягаються всі, навіть найважчі цілі! Бажаю, щоб Новий рік був сповнений щастя, світлих надій, теплих обіймів і міцних рукостискань. Хай ваші мрії здійснюються, в сім’ях панують родинний затишок, злагода, щастя, а світла новорічна казка залишається з вами надовго», — зазначив Олег Миколайович у своїй вітальній промові.

Під час святкового концерту усі присутні могли насолодитися цікавими театралізованими сценками та мініатюрами, різними танцями та піснями артистів.

З Новим роком та Різдвом Христовим привітали і колективи закладу, науковці та керівники факультетів.

Бурхливими оплесками усі присутні на святі зустрічали вітання своїх колег

Концерт до свята залишив незабутні відчуття у кожного присутнього та зарядив присутніх енергією на весь рік для активної та плідної праці.