У день Надвечір’я Різдва Христового у Національній академії Держприкордонслужби організували святкову вечерю

У день Надвечір’я Різдва Христового в їдальні Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького курсанти зібрались за святковою вечерею. Свят-вечір з ними розділили керівники структурних підрозділів академії та військовий капелан Дмитро Махота. Зазвичай Святвечір проводять у родинному колі, але не всі курсанти мали змогу зустріти це світле свято вдома, тож було важливо створити для них затишну, натхненну Різдвяну атмосферу.

За доброю традицією присутніх об’єднала спільна молитва. Капелан освятив головну страву цього вечора — кутю та колядував разом з курсантами, прославляючи Різдво Спасителя.

Дмитро Махота побажав військовослужбовцям миру та душевного спокою та зустріти Різдво Христове з чистою душею та добрими помислами.

Також, перед Різдвяною вечерею курсантів привітав ректор Національної академії генерал-майор Олег Шинкарук.  Він побажав кожному, щоб у їхніх серцях оселилося Різдвяне диво, яке наповнить душі вірою, надією, впевненістю у своїх силах.