Чергові практичні навчання відпрацювали пожежники Національної академії Держприкордонслужби

Кожна людина повинна дотримуватись всіх вимог пожежної безпеки, і не лише знати теорію, а й вміти діяти у разі виникнення надзвичайної ситуації.

Для фахівців пожежників Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького було організовано та проведено чергові практичні навчання з  ліквідації умовної пожежі.

Мета навчань – на практиці відпрацювати спільну взаємодію щодо ліквідації надзвичайної ситуації, пов’язаної з пожежею у навчальному закладі.

Навчання відбулися під керівництвом начальника служби пожежної безпеки Національної академії  полковника Олега Маковського.

До участі у навчаннях залучалися пожежний підрозділ та курсанти вишу.

Під час навчання вогнеборці вищого навчального закладу отримали теоретичні та практичні навички, відпрацювали алгоритм дій у разі виникнення надзвичайної ситуації.

Також зі штатним  пожежним персоналом  академії було проведено тренування щодо використання пожежного автомобіля під час гасіння умовної пожежі.

Підбиваючи підсумок проведеного, зроблено висновок, що такі практичні заняття необхідні. Вони позитивно впливають на психологічну готовність до нештатних ситуацій, підвищують рівень не лише теоретичних знань, а й практичних навичок, поліпшують обізнаність персоналу та дають необхідну базу для швидкого та ефективного реагування у разі виникнення надзвичайних подій.