У Національній академії Держприкордонслужби п’ять прикордонників отримали компенсацію на придбання свого житла

Сьогодні, 16 січня, у Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького провели, перше в цьому році, засідання Вченої ради.

Окрім основних питань порядку денного, що стосується підвищення якості підготовки офіцерських кадрів, ректор Національної академії генерал-майор Олег Шинкарук привітав п’ять родин військовослужбовців, які за рішенням Голови Держприкордонслужби полковника Сергія Дейнеки отримали компенсацію  на придбання свого житла.  Загальна сума склала 5099000 гривень.

До недавнього часу подібні компенсації військовослужбовцям не надавались. Такий спосіб виплати дозволить військовослужбовцям самостійно обирати забудовника та місце майбутнього проживання за власним розсудом. Щасливі власники сертифікатів вже розпочали пошуки нового житла.

Ректор академії подякував Голові Держприкордонслужби полковнику Сергію Дейнеко за турботу про військовослужбовців вишу, й запевнив присутніх, що керівник відомства планує і надалі нарощувати поліпшення соціально-побутових умов прикордонників.

Аналогічні виплати одержали також прикордонники в інших містах України.

Нагадаємо, що Держприкордонслужба цього року спрямувала 112 мільйонів гривень на компенсацію за житло для 99 родин українських прикордонників. Голова Державної прикордонної служби України полковник Сергій Дейнеко зауважив, що прикордонники, які отримали цю компенсацію, знаходилися в черзі з 1987 року.