У Національній академії Держприкордонслужби відбулося святкове богослужіння з нагоди Богоявлення Господнього

Один із дванадцяти найбільших празників церковного року – Хрещення Господнє відсвяткували в Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.

Кажуть, цього дня вода має особливі цілющі властивості. Відтак віряни набирають освячену воду, щоби віднести додому – вважається, що вона може стояти до року і не псуватися.

Так, 19 січня, на свято Богоявлення, біля каплиці «Архистратига Божого Михаїла та всіх небесних воїнств» академії відбулося святкове богослужіння та освячення води, на яке прийшли всі охочі: і курсанти, і працівники академії, їхні рідні та близькі.

Після служби Божої Отець Дмитро на алеї перед каплицею «Архистратига Божого Михаїла та всіх небесних воїнств» здійснив Чин Освячення води.

«Водохреща Господнє – одне з найдавніших християнських свят, в цей день очищається душа від маячні й печалі, наповнюється вищим сенсом, світлом, добротою, любов’ю, нехай хрещенські морози не застудять їх. Нехай вам відкриється краще в людях, нехай запанує мир, краса, щастя в родині й справах, нехай щаслива зірка освітлює вам дорогу!», – з побажаннями Отець Дмитро звернувся до всіх присутніх.

Після освячення води військовий капелан Національної академії окропив курсантів та всіх присутніх свяченою водою.