Персонал Національної академії Держприкордонслужби взяв участь у заходах області з нагоди Дня Соборності України

День Соборності — свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Офіційно в Україні День соборності відзначають з 1999 року.

22 січня, прикордонники Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького взяли участь в урочистих заходах, які відбувалися на межі Хмельницької та Тернопільської областей з нагоди Дня Соборності України.

Розпочалися урочистості з підняття Державного Прапору України та виконання, усіма присутніми, Державного Гімну України.

Традиційно о 12.00 год делегації двох областей зустрілися на мосту через річку Збруч на межі Чемеровецького та Гусятинського районів. Після цього колона вирушила на центральну площу Гусятина (Тернопільська область), де відбулися урочистості з нагоди знаменної події.

Головний урок Дня злуки – це усвідомлення того, що тільки сила в єдності.

Зазначимо, що День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря, як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на волелюбному зібрані було урочисто проголошено злуку Української народної республіки й Західноукраїнської народної республіки.

« of 2 »