У Національній академії Держприкордонслужби розпочато проведення навчально-методичного збору офіцерського та науково-педагогічного складу

Сьогодні,  28 січня у Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького розпочато навчально-методичний збір офіцерського та науково-педагогічного складу.

У проведенні навчально-методичного збору беруть участь керівництво навчального закладу,  керівники факультетів, офіцери та викладачі.

Навчально-методичне зібрання офіцерського та науково-педагогічного складу триватиме три дні.

Відкриваючи зібрання, ректор академії генерал-майор Олег Шинкарук зазначив, що міждисциплінарний обмін досвідом — важлива складова підвищення ефективності навчального процесу.

Невипадково саме міждисциплінарні зв’язки стали темою першою у цьому році академічної конференції, яка сьогодні розпочала роботу в рамках навчально-методичного збору офіцерського та науково-педагогічного складу академії.

Якісна підготовка офіцерських кадрів залежить від багатьох факторів, а перш за все — це висококваліфіковані педагоги та достатня матеріально-технічна база.

Під час роботи конференції планується виробити єдиний погляд на реалізацію міждисциплінарних зв’язків з навчальних дисциплін блоку військово-прикордонної компоненти в системі підготовки майбутнього офіцера-прикордонника у національній академії.

Зазначимо, що морально-психологічний стан персоналу, рівень його мотивації, оновлені навчальні програми підготовки, наявна навчально-матеріальна база та матеріально-технічне забезпечення академії дозволяють якісно виконувати покладені завдання.

Бажаємо учасникам навчально-методичних зборів плідної роботи.