Радник Міністра внутрішніх справ України у справах волонтерів та бійців АТО Євген Тєрєхов завітав до Національної академії Держприкордонслужби

Діти, в яких війна відібрала найдорожче – батьків – це особлива, незахищена та вразлива категорія. Керівництво Державної прикордонної служби наголошує, що наша спільна мета – підтримати таких дітей, допомогти у вихованні, в отриманні освіти та забезпечити їм гідне майбутнє. Сьогодні святкує свій День народження курсантка Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького Вікторія Українцева, батько, якої загинув під Іловайськом. Дівчина теж обрала для себе непростий шлях військової кар’єри. Вікторія добре навчається, займається спортом, бере активну участь у житті академії.

Її батько, Віталій Українцев, у вересні 2014 року перебував у складі екіпажу спецпідрозділу, що здійснював прикриття танкової колони ЗСУ, поблизу селища Первомайське Донецької області, де отримав смертельне поранення. За особливу мужність і героїзм, виявлені при захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України та вірність військовій присязі, Віталій Українцев був нагороджений орденом «За мужність» (посмертно).

Привітати доньку Героя приїхав до Національної академії радник Міністра внутрішніх справ у справах волонтерів та бійців АТО Євген Тєрєхов. Євген Тєрєхов також відомий багатьом як легендарний боєць 93-ї механізованої бригади з позивним «Титановий Джексон».

Вручивши Вікторії подарунок та квіти від Міністра МВС Арсена Авакова, радник Міністра побажав курсантці успіхів в усьому та здійснення всіх мрій.