Практична складова – основа в підготовці майбутнього офіцера-прикордонника

Такої думки дотримується керівництво Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, факультетів та кафедр під час організації та планування навчального процесу у навчальному закладі.

Напередодні, розпочалось стажування у курсантів-випускників факультету охорони та захисту державного кордону академії. На відміну від минулих років, стажування курсантів проходитиме на первинних офіцерських посадах, тобто безпосередньо на тих посадах за напрямами підготовки, на які прийдуть випускники академії після закінчення академії й триватиме два тижні.

Практично майбутні офіцери виконуватимуть завдання на посадах: начальників відділення прикордонної служби, першого заступника начальника відділу прикордонної служби, а також на посадах оперативно-розшукових підрозділів.

За час свого стажування, вони опанують  свої майбутні первинні офіцерські посади, де отримають практичний досвід керувати особовим складом, планувати службу та брати у ній безпосередньо участь.

Тому, враховуючи вимоги Адміністрації Державної прикордонної служби України, щодо підготовки майбутніх офіцерів-прикордонників, курсантам четвертого курсу визначили індивідуальні завдання, які полягають у тому, що кожен курсант-випускник під час стажування повинен виконати програму стажування у повному обсязі.