У Національній академії Держприкордонслужби відбулася низка виховних заходів

На початку навчального семестру керівництво академії традиційно проводить низку зустрічей зі слухачами та курсантами факультетів.

Так, протягом тижня у Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відбулися заходи щодо діяльності навчального закладу: зустріч зі слухачами факультету підготовки керівних кадрів та курсантами академії; відвідання курсантської їдальні та перевірка якості приготування їжі, яка готується для перемінного складу.

Під час зустрічі неодноразово було зосереджено увагу на тому, що головним завданням офіцерів-слухачів та курсантів є навчання, опановування професійними знаннями, необхідними для служби в підрозділах Державного кордону. Наполегливість, відповідальність, старанність, дотримання дисципліни та правил внутрішнього розпорядку є визначальними для кожного військовослужбовця.

Зазначимо, що такі зустрічі та відвідування є дуже важливими, оскільки дають можливість оперативно ознайомитися із проблемами та нагальними потребами підлеглих.

Науково-педагогічний персонал академії постійно працює над удосконаленням навчальних програм, орієнтованих на максимальне поєднання теорії з практикою. Протягом навчання слухачі та курсанти проходять практику у підрозділах органів охорони кордону, набувають професійних навичок, досвіду. Це все дає можливість наполегливо навчатися, працювати над собою, щоб реалізуватися у житті та професійній діяльності.