У Національній академії Держприкордонслужби відбулося організаційне засідання екзаменаційної комісії щодо підсумкової атестації

Як відомо, кращі уроки дають іспити! В Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького починається підсумкова атестація.

Сьогодні відбулося організаційне засідання екзаменаційної комісії за участі Голови екзаменаційної комісії заступника директора Департаменту організації роботи, планування та контролю Адміністрації Державної прикордонної служби України генерал-майора Володимира Бондаря.

Заходи підсумкової атестації триватимуть вісім днів, упродовж яких випускники академії звітуватимуть про свої знання, необхідні професійні уміння.

Відкрив засідання екзаменаційної комісії виконуючий обов’язки ректора Національної академії генерал-майор Олександр Луцький. Він зазначив, що атестації підлягають 28 осіб за другим (магістерським) рівнем вищої освіти та 23 особи (6 з яких — жінки) за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти. Також виконуючий обов’язки ректора додав, що навчальні плани випускників виконано у повному обсязі, а Національна академія до проведення підсумкової атестації готова.

Начальник навчального відділу полковник Андрій Сорока довів наказ Адміністрації Держприкордонслужби про склад екзаменаційної комісії для проведення екзаменів і захисту кваліфікаційних випускних робіт випускниками академії.

Голова екзаменаційної комісії генерал-майор Володимир Бондар побажав випускникам продемонструвати на екзаменах глибокі професійні знання, які вони здобули під час навчання в навчальному закладі, та успіхів у захисті магістерських робіт.

На завершення Володимир Анатолійович звернувся до членів екзаменаційної комісії та випускників з вимогою  провести на високому організаційному рівні всі заплановані заходи.