Курсанти Національної академії показують свій професіоналізм, перебуваючи на стажуванні в органах охорони державного кордону Держприкордонслужби

Державна прикордонна служба України продовжує вживати системних заходів для боротьби зі злочинними елементами, які намагаються налагодити канали переміщення нелегальних мігрантів через кордон, в тому числі й до країн ЄС. В українській столиці прикордонники затримали громадянина Нігерії, який підозрюється в організації каналу нелегальної міграції. Затримання провели співробітники оперативно-розшукових підрозділів за силової підтримки військовослужбовців мобільного загону «ДОЗОР». Участь у затриманні взяли також курсанти Мобільної навчальної групи Національної академії Державної прикордонної служби України, проявивши при цьому високий рівень підготовки та професіоналізму.

Нагадаємо, в листопаді 2019 року Команда Національної академії Державної прикордонної служби Україні брала участь у змаганнях серед підрозділів швидкого реагування, де продемонструвавши високий рівень підготовки, отримали нагороду за волю до перемоги та відзнаку глядацьких симпатій.