У Національній академії Держприкордонслужби вшанували учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого 1988 року — день початку виведення радянських військ з Афганістану. Ця дата у житті колишніх військових, які пройшли дорогами Афганістану, навіки залишиться як День  пам’яті про чужу жорстоку війну.

Сьогодні в Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького пройшов захід з вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Серед тих, хто брав участь у тих війнах, були і воїни-прикордонники. Крізь сурові випробування війною в Афганістані, Ірані, Лівані, Югославії, Чехословаччині пройшли 19 військовослужбовців та працівників академії.

Особовий склад академії пам’ятає та шанує цих мужніх людей, які пройшли непростий шлях здійснення миротворчих  завдань на територіях інших держав.

Перед початком заходу, виконувач обов’язків першого заступника ректора  полковник Сергій Москаленко закликав присутніх вшанувати пам’ять загиблих військовослужбовців хвилиною мовчання.

На заході виступив з промовою полковник Олександр Сціборовський, який з 1984 по 1986 був начальником розвідувального дивізіону окремого мотострілецького полку в республіці Афганістан.

Учасникам бойових дій на території інших держав були вручені грамоти та цінні подарунки.